Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021759/0036

Josef Bramer *

(Wien 1948 geb.) Die Mondnacht, signiert J. Bramer E. d. A., Farblithographie auf Papier, Plattengröße 40 x 40 cm, Passep., gerahmt, beschädigt, verglast,

18.11.2019 - 10:09

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Josef Bramer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 18.11.2019 - 10:09
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 07.11. - 18.11.2019