Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021735/0021

Künstler um 1860

Berghütte, unleserlich signiert, datiert 1865, aquarellierte Bleistiftzeichnung auf Papier,20 x 23 cm, Passep., gerahmt, verglast, schmutzig

18.11.2019 - 10:10

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Künstler um 1860

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 18.11.2019 - 10:10
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 07.11. - 18.11.2019