Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021759/0037

Florentina Pakosta *

(Wien 1933 geb.) Das Gesicht, signiert, datiert Pakosta 1976, 8/30 Auflage, Radierung auf Papier, Plattengröße 25 x 19 cm, gerahmt,

18.11.2019 - 10:19

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Florentina Pakosta *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 18.11.2019 - 10:19
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 07.11. - 18.11.2019