Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069674/0009

Maurice Moisset

(Paris 1860-1946) Bauernhäuser, signiert M. Moisset, Öl auf Leinwand auf Karton, 16 x 24 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

19.11.2019 - 10:21

Dosažená cena: **
EUR 190,-
Vyvolávací cena:

Maurice Moisset

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Kleinformate
Datum: 19.11.2019 - 10:21
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online