Čís. položky 138-069522/0002

Eugenio Selva, um 1900

Ölskizze zu Hühnern am Feld, signiert E. Selva, Öl auf Holz, 13,5 x 24,2 cm, gerahmt,(W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

19.11.2019 - 10:37

Vyvolávací cena:

Eugenio Selva, um 1900

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 19.11.2019 - 10:37
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online