Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070397/0004

Janos Z. Molnar *

(Czerwenka 1880-1960 Budapest) Früchtestillleben mit Melone und Trauben, signiert Molnar Z. J., Öl auf Karton, 23,5 x 37 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

19.11.2019 - 10:38

Vyvolávací cena:

Janos Z. Molnar *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 19.11.2019 - 10:38
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online