Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067852/0001

F. Kaufmann, um 1850

Kleines Bauernhaus am Flussufer, signiert, undeutlich datiert F. Kaufmann(1)855, Öl auf Leinwand, 19 x 28,5 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

19.11.2019 - 10:54

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

F. Kaufmann, um 1850

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 19.11.2019 - 10:54
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online