Čís. položky 091-118812/0000

Große Fischplatte

aus Silber (800 fein), ovale Grundform mit fächerförmigen integrierten Handhaben, zentrale Wappengravur, ca. 1926 g, Dianakopfpunze 1872-1922, Meisterzeichen Bogisich Janos Wien um 1900/20, Alters- und Gebrauchsspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

25.11.2019 - 14:17

Dosažená cena: **
EUR 900,-
Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Große Fischplatte

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 25.11.2019 - 14:17
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online