Alfred Kubin *
(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt) Ablauf der Zeit, handsigniert sowie im Stock bezeichnet, Lithographie, Blattgröße 41 x 31 cm, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
25.11.2019 - 15:27
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Alfred Kubin *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2019 - 15:27 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.500,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.000,-
Položky z jiných aukcí
- Alfons Ortner
- Brillant/KulturperlenOhrsteckgehänge
- Altschliffdiamantsolitär Ring ca. 1 ct, J-K/vsi2-si1