Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022949/0002

Österr. Künstler 20. Jahrhundert

Blumen, unleserlich signiert, 3 Aquarell auf Papier, je 45 x 19 cm, ungerahmt STARK REDUZIERT

Expert: Friedrich Reinbacher

25.11.2019 - 15:53

Dosažená cena: **
EUR 34,-
Vyvolávací cena:
EUR 15,-

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 25.11.2019 - 15:53
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online