Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023283/0007 -

Gerhard Lojen *

(Graz 1935-2005) Ohne Titel, handsigniert, datiert Lojen 69, Tuschezeichnung auf Papier, Blattgröße 48,5 x 62,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

25.11.2019 - 16:43

Vyvolávací cena:

Gerhard Lojen *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 25.11.2019 - 16:43
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online