Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 144

Silberplatte mit floralem Dekor, Firma Eduard Friedmann, Wien, vor Mai 1922

Silber; runde Grundform; auf der Fahne mit reliefiertem floralen Dekor; auf der Fahne gemarkt Silberfeingehaltspunze Dianakop f(800) und Firmenpunze; H. 3,2 cm, Dm. 32,4 cm; Gewicht: 480,6 g. (MP)

Expert: Dr. Magda Pfabigan, M.A. Dr. Magda Pfabigan, M.A.

21.11.2019 - 15:24

Dosažená cena: **
EUR 340,-
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Secese a umění 20. století
Datum: 21.11.2019 - 15:24
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online