Čís. položky 145-047814/0002

Altschliffbrillant Ring zus. ca. 0,75 ct

Altschliffbrillant Ring zus. ca. 0,75 ct - Klenoty

Gold 585, Platinauflagen, 2,8 g, RW 58 øg3

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

21.11.2019 - 15:40

Dosažená cena: **
EUR 650,-
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Klenoty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 21.11.2019 - 15:40
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 15.11. - 20.11.2019