Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 53 -

Henri Saint-Meuris

(second half of the 19th century) A First Attempt, signed St. Meuris, oil on canvas, 49 x 65 cm, framed, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

10.12.2019 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 2.800,-

Henri Saint-Meuris

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Ölgemälde und Aquarelle d. 19. Jh.
Datum: 10.12.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 05.12. - 10.12.2019