Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 62

Detlev Nitschke *

(born in Berlin in 1934) Berlin, Unter den Linden and Neue Wache, signed Nitschke, oil on board, 11.5 x 26 cm, framed, (Rei)

Counterpart to lot 63

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

10.12.2019 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 1.800,-

Detlev Nitschke *

Counterpart to lot 63

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Ölgemälde und Aquarelle d. 19. Jh.
Datum: 10.12.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 05.12. - 10.12.2019