Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 310-305526/0001

Brillant Damenring

Brillant Damenring - Klenoty a náramkové

Gold/Weißgold 750, ein Brillant, ca. 0,15 ct, RW 59, 6 g, Fassung etwas abgerieben, Gebrauchsspurenøg6

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

28.11.2019 - 10:40

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Brillant Damenring

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a náramkové
Datum: 28.11.2019 - 10:40
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 22.11. - 28.11.2019