Valentin Oman *
(St. Stefan/Villach 1935 geb.) "Sitzende Nordafrikanerin", signiert Oman, datiert 82, betitelt, Tusche, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 19,5 x 27,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
27.11.2019 - 10:11
- Vyvolávací cena:
Valentin Oman *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 27.11.2019 - 10:11 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |