Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016344/0003

Adolf Christl *

(Fiume 1891-1974 Klagenfurt) "Stillleben mit Obst und Brot"revers betitelt und beschriftet, Öl auf Karton, 72,5 x 98 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

27.11.2019 - 11:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Adolf Christl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 27.11.2019 - 11:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online