Čís. položky 145-047564/0012

Brillantgarnitur mit behandelten Rubinen

Brillantgarnitur mit behandelten Rubinen - Exkluzivní diamanty a drahokamy

Gold Weißgold 750, Brillanten zus. ca. 0,70 ct, best. aus: Anhänger, 2 Ohrgehänge, 16,4 gøg15

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

05.12.2019 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 1.216,-
Vyvolávací cena:
EUR 950,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Aukce: Exkluzivní diamanty a drahokamy
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 05.12.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.11. - 04.12.2019

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.