Altschliffbrillant Diamantbrosche
Weißgold 585, zus. ca. 0,35 ct 6,9 g, Länge ca.60 mm, 7 gøG7
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
03.12.2019 - 15:22
- Vyvolávací cena:
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 03.12.2019 - 15:22 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |