Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021961/0052

Künstler Mitte 20. Jh.

, betitelt u. signiert "Blick auf dem Bisamberg im Frühling, orig. Gemälde R. Ligurd, 42",Öl auf Sperrholz ca. 35 x45 cm, gerahmt

02.12.2019 - 10:04

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler Mitte 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 02.12.2019 - 10:04
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 21.11. - 02.12.2019