Čís. položky 138-067071/0001

Johann Haag

(Österreich 1841-1919) Rast des Hirtenjungen, signiert und datiert Joh. Haag (1)876, Öl auf Karton, 21 x 19 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

19.12.2019 - 15:00

Cena:
EUR 550,-

Johann Haag

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 19.12.2019 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online