Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-104483/0003

Historismus Silberschale,

Historismus Silberschale, - Starožitnosti

oval fassoniert, Buckeln, zwei Griffe, Mitte mit plastisch floralem Dekor, 16 x 17 cm, Gewicht 131 g, ungemarkt, 19. Jh., (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

17.12.2019 - 15:01

Vyvolávací cena:

Historismus Silberschale,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 17.12.2019 - 15:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online