Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-104753/0006

Wiener Salatschüssel,

rund, farbloses Glas, Silbermontierung, Dm. 23,5 cm, Meisterzeichen, Wiener Dianakopfpunze 1872-1922, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

17.12.2019 - 15:26

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Wiener Salatschüssel,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 17.12.2019 - 15:26
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online