Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-104611/0021

Pester Silber Tablett,

quadratisch fassoniert, Rand mit Perlrand, 27 x 27 cm, Gewicht 622 g, Meisterzeichen, Pester Dianakopfpunze ab 1872, Gebrauchsspuren, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

17.12.2019 - 15:31

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 250,-

Pester Silber Tablett,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten - Silber
Datum: 17.12.2019 - 15:31
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online