Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 287

Regine Dapra *

(Bad Hofgastein 1929 - 2012 Salzburg) Flusslandschaft mit Holzhaus, signiert und datiert unten rechts: R. Dapra 1974?,Öl auf Pressplatte, ca. 12,5x 25,5 cm, gerahmt, etwas verschmutzt

12.12.2019 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 768,-
Vyvolávací cena:

Regine Dapra *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Adventauktion
Datum: 12.12.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 06.12. - 12.12.2019