Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301

Josef Lacina *

(Prerau 1899-1975 Wien) Blick auf die Festung Hohensalzburg, Aquarell auf Papier, ca. 36 x 26 cm, Passepartout, verglast, Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

12.12.2019 - 14:00

Vyvolávací cena:

Josef Lacina *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Adventauktion
Datum: 12.12.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 06.12. - 12.12.2019