Hubert Sattler
(Salzburg 1817-1904 Wien) Blick auf den Zeller See mit Kitzsteinhorn, signiert mit dem Pseudonym unten links: L. Ritschard, Öl auf Holzplatte, etwas gewölbt, ca. 13,5 x 18,5 cm, gerahmt
12.12.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.672,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Hubert Sattler
Aukce: | Adventauktion |
Datum: | 12.12.2019 - 14:00 |
Prohlídka: | 06.12. - 12.12.2019 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)