Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 364 -

Ernst Schreiber

(2. Hälfte 20. Jahrhundert) Salzburg-Blick vom Mönchsberg auf Altstadt, signiert und datiert unten rechts: Schreiber, Salzburg 1960, Aquarell/Kohle auf Papier, ca. 48 x 36 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (900000286)

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

12.12.2019 - 14:00

Vyvolávací cena:

Ernst Schreiber

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Adventauktion
Datum: 12.12.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 06.12. - 12.12.2019