Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037804/0012

Robert Zinner *

(Wien 1904-1988 Mondsee) Schloss Schönbühel an der Donau (Wachau), signiert unten links: Robert Zinner, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 62 x 90 cm, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

05.12.2019 - 15:10

Vyvolávací cena:

Robert Zinner *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Obrazy
Datum: 05.12.2019 - 15:10
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 27.11. - 05.12.2019