Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038064/0002

A. Hirsch, wohl österreichisch, 1. Drittel 20. Jhdt.

Dame mit zwei Rosen, signiert unten rechts: A. Hirsch, Öl auf Leinwand, ca. 95 x 72,5 cm, masseverzierter Rahmen mit Lagerschäden

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

05.12.2019 - 15:16

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Obrazy
Datum: 05.12.2019 - 15:16
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 27.11. - 05.12.2019