Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-047301/0002

Brillant Ohrclips zus. ca. 5 ct

Weißgold 750, mit Stiften, Brillanten und Altschliffbrillanten, 21,6 gøg21

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

13.12.2019 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 4.500,-

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 13.12.2019 - 16:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 27.11. - 12.12.2019