Arnulf Rainer *
(Baden bei Wien 1929 geb.) Ohne Titel, handsigneirt: A Rainer, nummeriert: 26/30, Lithographie auf BFK Rives Bütten, Blattgröße ca. 66 x 50 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
10.12.2019 - 15:22
- Dosažená cena: **
EUR 900,-
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Arnulf Rainer *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 10.12.2019 - 15:22 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.800,- do EUR 4.500,- -
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,-