Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024887/0001

Maler Anfang 20. Jh.

"Seelandschaft" links unten undeutlich signiert, Öl auf Leinwand, ca. 51 x 41 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

10.12.2019 - 15:15

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Maler Anfang 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 10.12.2019 - 15:15
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online