Čís. položky 094-064989/0000

Janos P. Bak *

(Ungarn 1913-1981) Landschaft, signiert: J. Bak, Öl auf Karton, ca. 31 x 41,5 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

10.12.2019 - 15:21

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Janos P. Bak *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 10.12.2019 - 15:21
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online