Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023901/0019 -

Walter J. Boschan *

(Wien 1911-1984 Salzburg) Drei Zinnen im Morgenrot, signiert: W. O. Boschan, am Passepartout signiert, datiert und bezeichnet, Gouache auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 34x 49 cm, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

10.12.2019 - 15:23

Vyvolávací cena:

Walter J. Boschan *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 10.12.2019 - 15:23
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online