Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024485/0007

Eugen Jettel

(Johnsdorf 1845-1901 Lussingrande) zugeschrieben/attributed Flusslandschaft, Öl auf Holz, ca. 54,5 x 74,5 cm, rückseitig altes Klebeetikett nummeriert und bezeichnet: No.1220/Jettel, Reste eines roten Wachssiegels, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

10.12.2019 - 15:28

Dosažená cena: **
EUR 2.200,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-

Eugen Jettel

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 10.12.2019 - 15:28
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online