Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-104513/0001

Brosche,

Silber, teilweise vergoldet, türkisfarbener Stein, Broschierung, Wiener Flügelpunze ab 1925, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

13.12.2019 - 15:45

Vyvolávací cena:

Brosche,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Vintage Mode und Accessoires
Datum: 13.12.2019 - 15:45
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online