Čís. položky 139-101791/0035

Wiener Silber Tabatiere,

rechteckig, blau emailliert, 7x 8 cm, Bruttogewicht 92 g, Meisterzeichen, Wiener Dianakopfpunze 1872-1922, Gebrauchsspuren, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

30.12.2019 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Cena:
EUR 140,-

Wiener Silber Tabatiere,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Starožitnosti
Online do: 30.12.2019 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online