Čís. položky 394-459406/0004

Altschliffdiamantenbrosche 1 Drittel 20. Jhd.

Altschliffdiamantenbrosche 1 Drittel 20. Jhd. - Klenoty a náramkové

Gold ca. 580, beh. Türkise, Citrin, Diamanten zus. ca. 0,25 ct, 4,3 g, fleckig

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

17.12.2019 - 15:02

Vyvolávací cena:

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Klenoty a náramkové
Typ aukce: Online aukce
Datum: 17.12.2019 - 15:02
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online