Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 11

Josef Dobrowsky *

(Karlsbad 1889-1964 Tullnerbach) Danaë and the Shower of Gold, monogrammed, dated JD 1925, oil on canvas, 70 x 58 cm, framed

Provenance:
Collection of Dr Franz Löwner (1882-1965), Vienna; His heirs, Vienna, 1965; Private Collection, Vienna

Expert: Mag. Elke Königseder Mag. Elke Königseder
+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

19.12.2019 - 17:00

Odhadní cena:
EUR 5.000,- do EUR 8.000,-

Josef Dobrowsky *

Provenance:

+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Moderní tisky a Současné umění
Datum: 19.12.2019 - 17:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 14.12. - 19.12.2019