Rudolf Merenyi *
(Nezsider/Neusiedl 1893-1957 Budapest),"Sitzender Halbakt", signiert "Merenyi R.", Öl auf Leinwand, ca. 49 x 39 cm, gerahmt
16.12.2019 - 10:38
- Vyvolávací cena:
Rudolf Merenyi *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 16.12.2019 - 10:38 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 05.12. - 16.12.2019 |