Čís. položky 110-021529/0004

Wilhelm Sohl *

Wilhelm Sohl * - Umění a starožitnosti

(Ludwigshafen 1906-1969 Heidelberg), "2 weibliche Akte", signiert "Will Sohl", Gouache auf Papier, ca. 49 x 64 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädig

16.12.2019 - 10:45

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Wilhelm Sohl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 16.12.2019 - 10:45
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 05.12. - 16.12.2019

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.