Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070154/0001

Italien um 1900

Bildnis einer Dame, undeutlich signiert R. V...., Öl auf Platte, 27,5 x 20 cm, ohne Rahmen, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

17.12.2019 - 10:09

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Italien um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia - Weihnachtsauktion
Datum: 17.12.2019 - 10:09
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online