Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038310/0002

Karl Hofer

(Bozen 1886-1915 Janow (Schlacht bei Krasnik) Sommertag am Bauernhof in Südtirol, signiert unten rechts: K. Hofer, Öl auf Sperrholzplatte, ca. 57 x 70 cm, Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

19.12.2019 - 15:49

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Karl Hofer

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 19.12.2019 - 15:49
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.12. - 19.12.2019