Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-047984/0001

Altschliffbrillant Solitär ca. 1,10 ct

Gold 585, österr. Amtspunze 1872-1922, 7 g, RW 61, Widmungsgravurøx

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

09.01.2020 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 09.01.2020 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.12. - 08.01.2020