Konstantin Stoitzner
(Busau/Mähren 1863-1934 Wien) Herr mit Hut und Pfeife, signiert: C. Stoitzner., Öl auf Holz, ca. 14,5 x 12 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
27.12.2019 - 15:18
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Konstantin Stoitzner
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 27.12.2019 - 15:18 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.200,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-