Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 294-019572/0001

Heinrich Walcher *

(Wien 1947 geb.) Urwelt, rechts unten signiert: H. Walcher, Öl auf Karton, ca. 69 x 100 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

27.12.2019 - 15:35

Vyvolávací cena:

Heinrich Walcher *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 27.12.2019 - 15:35
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online