Ernst Balluf *
(Linz 1921-2008) Ohne Titel, signiert: Balluf, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 30x 36 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
27.12.2019 - 15:49
- Vyvolávací cena:
Ernst Balluf *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 27.12.2019 - 15:49 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 220,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-