Čís. položky 138-068979/0006

Künstler 20. Jahrhundert

Blumenstück, Kopie nach dem Gemälde von Jan van Huysum (1682-1749) im Kunsthistorischem Museum Wien,Öl auf Karton, 48 x 38,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

23.01.2020 - 15:00

Dosažená cena: **
Cena:

Künstler 20. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 23.01.2020 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online